Průmyslový teploměr TDS

1 500,00 Kč 1 815,00 Kč s DPH
Osobně v Praze:pondělí 25.10.Přepravní společností:nejpozději úterý 26.10.

Teploměr TDS umí zobrazovat teplotu naměřenou externími senzory, které mohou být ve vzdálenosti až 1200 metrů. Teplota je zobrazena na segmentovém svítícím displeji. Takto lze sledovat jednu až tři teploty na různých místech. Jde o autonomní systém bez potřeby připojení k PC.

Přehled variant teplotního senzoru (zleva): TQS4 I, TQS4 O, TQS4 P, TQS4 E

Vlastnosti teploměru s LED displejem

  • Průmyslový teploměr s krytím
  • Téměř není omezen vzdáleností displeje a měřících míst (až 1200 metrů)
  • Snadná instalace bez jakýchkoli nastavení – stačí zapojit a můžete měřit
  • Různá provedení teplotního senzoru
  • Volitelně s držákem na zeď

Použití digitálního teploměru s LED displejem

Teploměr TDS umí zobrazovat teplotu z jednoho až tří teplotních čidel, která jsou připojena společným kabelem délky až 1200 metrů. Rozsah měřených teplot je při použití čidel TQS od –55 °C až +125 °C.

Funkční nákres zapojení teploměru TDS se třemi teplotními čidly

Displej TDS je s čidly propojen jedním čtyřvodičovým kabelem. Čidla i displej jsou napájena z jednoho zdroje.

Teplota se zobrazuje na jednom svítícím segmentovém displeji s výškou znaku 10 mm. V případě připojení více teplotních čidel se na displeji zobrazují teploty střídavě po třech sekundách. Právě zobrazenou teplotu indikují tři kontrolky vedle zobrazeného čísla.

Způsob zobrazení více teplot na jednom displeji. Teploty na displeji rotují automaticky po třech sekundách. Pro identifikaci teploty slouží kontrolky po straně displeje.

Adresace teploměrů: Displej očekává, že připojená teplotní čidla mají adresy "1" až "3". Pokud objednáte teploměry současně s displejem, pošleme Vám je již správně nastavené, takže nebudete muset teploměry adresovat. Pokud si budete teploměry doobjednávat samostatně, napište do poznámky k objednávce jaké adresy teploměrů si přejete mít.

WEBVyrobcePapouch.com