TME PoE - Ethernetový teploměr s PoE

2 480,00 Kč 3 000,80 Kč s DPH
Osobně v Praze:na dotazPřepravní společností:nejpozději na dotaz
TME PoE - Ethernetový teploměr s PoE
PHP aplikace: Hlavní strana (Aplikace je zdarma ke stažení.)

TME PoE je Ethernetový teploměr s napájením přímo z počítačové sítě. S tímto teploměrem odpadá nutnost mít v místě připojení teploměru napájecí zdroj. TME PoE vychází ze standardního IP teploměru TME - kromě způsobu napájení a odlišného provedení hardwaru jsou vlastnosti obou teploměrů shodné.

TME PoE v našem sortimentu nahrazuje Papago 2TH ETH, které za nižší cenu nabízí možnost připojení dvou senzorů a má samozřejmě i PoE napájení.

Tento produkt je pouze samostatná elektronika BEZ SNÍMAČE. Bez snímače není TME PoE použitelné!
Snímač teploty si můžete vybrat jako samostatný produkt na záložce Příslušenství (nebo v kategorii Snímače teploty a vlhkosti).

Vlastnosti

TME PoE má vlastnosti shodné s Ethernetovým teploměrem TME. Liší se pouze hardwarovým provedením (jiná velikost a odnímatelný senzor) a způsobem napájení. TME PoE je napájeno přímo z počítačové sítě prostřednictvím speciálního switche s PoE (standard IEEE802.3af).

Co je to PoE?

PoE (Power over Ethernet) je způsob napájení zařízení po ethernetovém kabelu, bez potřeby přivést k zařízení napájení z externího zdroje.

Díky PoE se zjednodušuje kabelová infrastruktura. Není třeba rozvádět po budově nebo jiné lokalitě různé typy kabelů. Stačí rozvést pouze kabeláž pro počítačovou síť. Zařízení jsou pak napájena přímo z ní.

K tomu, aby zařízení napájená přes PoE fungovala, musí být připojená k síťovému prvku s podporou PoE. Lze použít kterýkoli switch, router, apod, který umí PoE standardu IEEE802.3af.

Díky PoE se tedy jednak ušetří za napájecí zdroje nebo za dodatečný rozvod napájení, a jednak se daleko snadněji řeší záložní napájení pro zařízení. Stačí pouze zálohovat centrální síťové rozbočovače. Na druhou stranu PoE představuje vyšší náklady na centrální síťové prvky (switche), protože switche s podporou PoE jsou většinou ve vyšší cenové hladině než "obyčejné" switche bez PoE.

WEBVyrobcePapouch.com
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení