Prodloužení po dvoulince

Prodloužení Wiegandu po kroucené dvoulince
4 920,00 Kč 5 953,20 Kč s DPH
Osobně v Praze:pozítříPřepravní společností:nejpozději středa 1.12.

WiegandLong je sada určená k prodloužení rozhraní Wiegandu na vzdálenost až 1200 metrů po kroucené dvoulince nebo na relativně neomezenou vzdálenost přes Ethernet. Součástí sady jsou dva moduly WIE485 nebo WieETH podle typu prodloužení.

Prodloužení Wiegandu přes kroucenou dvoulinku

Způsob zapojení sady prodloužení přes kroucenou dvoulinku je patrný z následujícího obrázku. Prodloužení je možné až na 1200 metrů. Použijte ideálně jeden pár vodičů z kabelu určeného pro počítačové sítě (tzv. TP kabel).

Sada dvou modulů WIE485 je dodána a přednastavena tak, že stačí jen zapojit Wiegand, napájení a kroucenou dvoulinku podle obrázku a systém je připraven k činnosti. Podrobné technické parametry použitých modulů WIE485 jsou k dispozici v technické dokumentaci, která je ke stažení níže.

Prodloužení Wiegandu po kroucené dvoulince

Zapojení sady prodloužení přes kroucenou dvoulinku (WiegandLong485)

Prodloužení přes Ethernet

Způsob zapojení sady je naznačen na následujícím obrázku. Každý z modulů WieETH je třeba připojit běžným nekříženým kabelem k síťovému switchi. Kromě toho je třeba modulům nastavit síťové parametry odpovídající připojené síti. S přidělením těchto parametrů případně kontaktujte Vašeho správce sítě.

Nastavení Wiegandu je z výroby provedeno tak, aby stačilo jen nastavit síťové parametry a oba moduly zapojit.

Pokud potřebujete prodloužit Wiegand na velkou vzdálenost mezi různými sítěmi, mějte na paměti, že je třeba „proroutovat” cestu pro TCP spojení přes síťové prvky na datové cestě.

Konfigurace síťových parametrů se provádí na webovém rozhraní WieETH, které je dostupné z výroby na IP adrese 192.168.1.254. Pro změnu IP adresy doporučujeme použít program Ethernet Configurator.

Níže je k dispozici také podrobná dokumentace WieETH, včetně návodu jak změnit síťové parametry převodníku.

Prodloužení Wiegandu přes Ethernet

Zapojení sady prodloužení přes Ethernet (WiegandLongEth)