BLUECOM: Převodník RS232 na Bluetooth

Příklad zakázkového zařízení pro speciální použití. Převodník dat mezi sériovým portem RS232 a bezdrátovým rozhraním Bluetooth. Nejde o univerzální převodník Bluetooth-RS232, ale o mobilní převodník se speciálním firmwarem. Převodník se připojuje k prodejnímu automatu přes sériový port RS232 původně určený pro tiskárnu. Data pro tiskárnu převede a odešle bezdrátově pomocí Bluetooth do mobilní aplikace. Díky tomu není nutné z automatu nic tisknout a vše se načte přímo do mobilní aplikace, kde se data dále zpracovávají.

Servisní technik má převodník u sebe a používá jej ke stažení dat při pravidelných servisních návštěvách prodejních automatů. Převodník je proto vybaven akumulátorem, aby za provozu nepotřeboval připojení k napájení. Dobíjení probíhá standardně přes micro USB konektor, podobně jako mobilní telefon.

Převodník jsme vyrobili jako zařízení na míru podle specifikace jednoho z našich zákazníků. Rádi vyrobíme nějaké zařízení na zakázku i pro Vás. Zašlete nám specifikaci Vašich požadavků a rádi je s Vámi nezávazně prokonzultujeme. Neváhejte se na nás obrátit - můžete využít některý z našich kontaktů.

Vytvořeno15.04.2020
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení