O nás

Doprava a platbaServisVýpůjčka zdarmaNabídka do minutyZakázkové úpravy a vývojReklamační řád

Poslání

Papouch s.r.o. vyvíjí produkty pro průmyslovou elektroniku, datové komunikace a měřicí techniku. Specializuje se na zakázkový vývoj elektronických systémů - je systémovým integrátorem.

Papouch store s.r.o. obchoduje se zbožím na eshopu papouch.com. Dodává vysoce kvalitní a specifické produkty: převodníky rozhraní, měřicí moduly, I/O moduly, teploměry i další specializovaná zařízení. Poskytuje také servisní služby pro produkty Papouch s.r.o..

Papouch production s.r.o. vyrábí elektronická zařízení a systémy vyvinuté v Papouch s.r.o. nebo z dodaných podkladů.

Klíčové hodnoty

Spolehlivost, snadnost použití, řešení daného problému, otevřenost do budoucna, spolehlivá technická podpora i po skončení zákonné záruky.

Partnerství

Současný svět se vyvíjí rychlým tempem a elektronika se mění každým dnem. Proto je naší zásadou partnerství s našimi odběrateli a důraz na řešení daného zadání.

Systém kvality

Pracujeme podle standardů ISO 9001.

Reference

Siemens Building technologies, České dráhy, Česká Spořitelna, Enbra, J&T Banka, Mitsubishi, TPCA, Škoda Transportation, Baťa, Schneider Electric, telekomunikační společnosti a mnoho společností, které dodávají vybavení pro inteligentní budovy, apod.

Sídlo

Sídla všech tří společností jsou v Praze. Jsou dobře dostupná jak městskou dopravou, tak z dálnice D1. K dispozici je dostatek parkovacích míst pro naše zákazníky.

Ekologie

Naše produkty vyrábíme tak, aby představovaly co nejmenší zátěž pro životní prostředí. Ekologicky šetrné postupy jako třídění odpadu, splňování direktivy RoHS, apod. jsou pro naši společnost samozřejmostí.

Historie

Společnost Papouch byla založena v roce 1990. Od začátku se zabývala elektronikou pro průmysl, datovými převodníky, měřicími moduly a zakázkovou výrobou speciálních zařízení. V současné době dosahuje obratu přes 1 milion Euro (údaj za rok 2007) a má 23 zaměstnanců.

Zde uvádíme některá data z historie naší společnosti:

24.8.2017 - Přeskupení do tří společností: (1) Papouch s.r.o. se nyní soustřeďuje pouze na zakázkový vývoj. (2) Papouch store s.r.o. se i nadále zaměřuje pouze na obchodování a prodej na eshopu papouch.com. (3) Nově založená společnost Papouch production s.r.o. se zabývá sériovou výrobou elektroniky. Vyrábí jak elektroniku vyvinutou v Papouch s.r.o., tak i elektroniku podle dodaných podkladů. Papouch Production s.r.o. má provozovnu na nedaleké adrese Štěrboholská 1404/104.

1.9.2012 - Rozdělení na dvě společnosti: (1) Papouch s.r.o. se nyní soustřeďuje na zakázkový vývoj a výrobu elektronických systémů. (2) Papouch store s.r.o. se zaměří spíše na obchodování a prodej na eshopu papouch.com.

19.5.2008 - Získali jsme certifikát kvality T-Cert ISO 9001:2001 (certifikát, politika společnosti).

Získali jsme certifikát kvality T-Cert ISO 9001:2001

20.12.2005 - Stěhování do prostor v Praze na Zahradním Městě.

Zde sídlí vedení společnosti, obchodní oddělení, vývojáři, prototypová dílna, servis a expedice

22.11.2003 - Změna právní formy na společnost s ručením omezeným: Papouch s.r.o.

1996 - Poprvé jsme se zúčastnili mezinárodního veletrhu elektrotechniky a elektroniky AMPER. Veletrhu se účastníme pravidelně.

Veletrhu Amper jsme se zúčastnili i v roce 2008

1992 - Ukázka jednoho z prvních našich datových převodníků UC485, který převádí sériový port na sběrnici RS485. Moderní verzi převodníku vyrábíme dodnes. I pro kusy z první série jsme připraveni poskytnout servis.

Jedna z prvních verzí našeho legendárního převodníku UC485

2.5.1990 - Ing. Pavlem Pouchou založena Papouch elektronika.


Ocenění

25.11.2019 - Papouch store s.r.o. je finalistou DHL Exportní ceny

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení