Servis

Snažíme se, aby Vám naše zařízení vydržela co nejdéle. Nevyrábíme zařízení, která mají životnost plánovanou jen na dobu záruky. I tak se ale může stát, že zařízení přestane fungovat. 

Jsme připravení provádět záruční i pozáruční servis námi vyrobených zařízení. Naše zařízení běžně opravujeme i po dlouhé době od skončení standardní záruky. Nemusíte se obávat k nám přijít i s velmi starým zařízením.

Jak postupovat, aby oprava proběhla co nejrychleji?

  1. Vyplňte tento PDF formulář, abychom věděli o opravě co nejvíce.
  2. Vyplněný formulář spolu s poškozeným zařízením zašlete/přineste na adresu Papouch store s.r.o., Strašnická 3165/1b, 102 00 Praha 10.
  3. Pokud k nám budete zařízení posílat přepravní službou, doporučujeme nepoužívat Českou poštu, ale jiného přepravce (více informací).

Servis řešíme například jedním z těchto způsobů:

  • Záruční oprava.
  • Pozáruční oprava. Cenu opravy Vám sdělíme předem.
  • Nejdříve Vám zapůjčíme náhradní kus, díky kterému můžete co nejrychleji obnovit chod linky nebo stroje, a poté nám dodáte poškozený kus k opravě.
  • Pokud jde o zakázkové zařízení, které je nenávratně zničené, vyrobíme Vám nový kus.

Zajímá Vás, jak dopadl servis Quida z obrázku? Když nepomohlo přehrát firmware, vyřešili jsme to výměnou kus za kus... :-) Mimochodem - takové zásilky často poznáme podle „vůně“ připečených součástek ještě před otevřením balíku...

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení