Novinky

5. 6. 2019
Papago umí měřit další veličinu - koncentraci oxidu uhličitého CO2 s vysokou přesností ±25 ppm! Kromě CO2 umí naše nové Papago TH CO2 ETH měřit také teplotu, vlhkost a rosný bod, má Ethernet, webové rozhraní, Modbus, XML, HTTP gety, atp. tak jak jste zvyklí.
Papago TH CO2 ETH: Měření koncentrace CO2 s vysokou přesností!
28. 12. 2018
LED displeje TDS s komunikačním rozhraním RS485 máme v novém jednotném designu, se čtyřmi nebo šesti segmentovkami, výškou znaků 6 nebo 10 cm, vysokým krytím IP65, automatickou regulací jasu a matným displejem. Velice snadno je začleníte do Vašeho systému díky podrobné dokumentaci komunikačních protokolů Spinel a Modbus RTU a také knihovně a příkladům na Githubu. Stejně jako ostatní naše produkty Vám spolehlivě vydrží podstatně déle než je naše standardní záruka 3 roky.
Nové velké LED displeje se skvělým designem a krytím IP65
30. 10. 2018
Máme tu první vlaštovku z řady Papago s mobilním GSM rozhraním! Stačí napájení a SIM karta a můžete měřit teplotu, vlhkost a rosný bod. Pomocí HTTP GETu Vám Papago pošle aktuální měření do Vašeho systému, takže měření můžete plně automatizovat.
Papago 2TH GSM: První Papago s mobilní sítí GSM
27. 9. 2018
Papouch se už od založení specializuje na vývoj průmyslové a speciální elektroniky. Námi navrhovaná zařízení si také sami vyrábíme, takže máme jistotu, že vše je kvalitní - jak součástky, tak i proces výroby. Výrobu jsme před časem vyčlenili do samostatné firmy Papouch Production. Nyní nabízíme naše výrobní kapacity i Vám. Rádi zajistíme výrobu elektroniky podle Vámi dodaných podkladů - od výroby, přes kompletaci, až po testování.
Papouch Production: Výroba elektroniky z Vašich podkladů
31. 8. 2018
Papago Reader je náš nový modul pro systémy řízení přístupu, identifikaci a kontrolu přítomnosti. Podle typu připojené čtečky rozumí bezkontaktním kartám a čipům (Mifare 1k, 4k, UltraLight, DesFire, iButton, apod.) používaným pro vchodové systémy, pro identifikaci obsluhy strojů nebo pro detekci přítomnosti oprávněné osoby u stroje. Umí pracovat jako autonomní jednotka nebo jako součást většího firemního systému. Rozumí si s různými čtečkami, takže není problém Reader integrovat do Vašeho současného systému.
Papago Reader: Čtečka karet a systém kontroly přístupu
31. 7. 2018
Máme další přírůstek v rodince I/O modulů Quido! Má 32 výstupů s otevřeným kolektorem, 4 vstupy pro kontakt, komunikuje přes Ethernet, váží 75 gramů a jmenuje se Quido ETH 4/32 OC. Pokud potřebujete ovládat například indikátory LED, automatizační prvky v inteligentních domech, apod. bude se Vám jistě líbit.
Quido ETH 4/32 OC: Spousta výstupů ovládaných přes Ethernet