Časomíra pro RC modely

Máte rádi autíčka na dálkové ovládání? Nejste sami! Jako elektroniku na zakázku jsme vyrobili časomíru, která naprosto přesně určí, kdo ze závodníků byl první, kdo dostane stříbrnou medaili a také spoustu dalších důležitých údajů.

Pokud rádi závodíte s přáteli na okruhu - zatím jen na tom modelovém s RC autíčky - tato časomíra je určena právě pro Vás. Naprosto přesně změří časy jednotlivých  RC modelů na závodní dráze. Každý model má jednoznačný kód, který je při průjezdu cílem opticky vyslán do rampy nad dráhou. Díky použitému principu můžete mít jistotu, že dojde k přesnému započtení každého průjezdu v ten správný okamžik. Samozřejmě cílem může projet hned několik modelů současně a Vy přesto budete přesně vědět, kdo byl první :-)

Vlastnosti časomíry pro RC modely

  • Sada modulů: Vysílače pro RC modely + Přijímače pro cílovou rampu + Převodník pro připojení k PC
  • Jedinečný kód pro každý RC model
  • Miniaturní provedení vysílače pro RC model
  • Zakázková výroba elektroniky na míru pro společnost RC Ouda
  • Pokud si chcete časomíru pořídit nebo si zajezdit s RC modely na skvělém venkovním okruhu, určitě navštivte stránky www.ouda.cz.
Vytvořeno15.04.2011
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení