Časovač pro indukční ohřev

Stávající indukční ohřev s manuálním ovládáním jsme rozšířili o funkci umožňující přesného načasování délky ohřevu.

Jedním z mnoha zakázkových zařízení, které jsme vyvinuli je MACIO - časovač pro ovládání ohřevu indukční pece. Náš zákazník používal indukční ohřev, který měl pouze manuální ovládání. Dostali jsme za úkol trochu ovládání ohřevu vylepšit. Vyrobili jsme tedy elektroniku, která umožňuje jak manuální ovládání délky ohřevu, tak přesně načasované ovládání délky ohřevu. Délka ohřevu se při časovém ovládání nastavuje pomocí displeje a tlačítek. Časovač je provedený jako deska elektroniky určená pro vestavbu do původní elektroniky ohřevu.

Pro maximální bezpečnost při používání dochází k zapnutí ohřevu, pouze pokud je obsluhou drženo stisknuté externí tlačítko.

Zařízení umožňuje jak zachování stávajícího původního ručního ovládání ohřevu, tak i režim časovače.

V režimu časovače se tlačítky na displeji nastaví požadovaná délka ohřevu. Poté se ohřev na nastavenou dobu spustí stiskem externího tlačítka. Po uplynutí nastavené doby se ohřev zastaví i pokud je tlačítko stisknuté. Po uvolnění tlačítka se na displeji opět nastaví naposledy zvolená hodnota.

 

Rádi i pro Vás vyrobíme elektroniku na zakázku, ať už je to drobnost nebo rozsáhlý systém. Neváhejte nás nezávazně kontaktovat - rádi Vám poradíme s výběrem ideálního řešení.

Vytvořeno28.03.2014
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení