Miterm: 12" dotykový terminál s Raspberry Pi

Vyrábíme pro Vás často na zakázku dotykové terminály, které mají hodně společného, tak Vám chceme představit alespoň jeden z nich - 12" průmyslový dotykový terminál napájený přes PoE. 

Náš zákazník z automotive průmyslu si přál 12" dotykový displej vestavět do odolnější krabice s krytím. Přes terminál se má ovládat další technologie, která je řízena přes sériový port RS232. Mozkem terminálu mělo být na přání zákazníka Raspberry Pi, které si programuje sám. 

Navrhli jsme tedy terminál řízený Raspberry Pi, který můžete vidět na obrázku, a který výše uvedené požadavky splňuje. Je napájený přes PoE - díky tomu stačí přivést jediný kabel s Ethernetem a terminál přes něj komunikuje a je současně i napájený. Pro pracoviště, kde zákazník nemá k dispozici PoE je možnost napájet terminál z externího zdroje 48 V.

Periferie a komunikační linky terminálu jsou následující:

  • 1 × Ethernet s PoE
  • 1 × Sériový port RS232
  • 1 × WiFi (lze snadno doplnit)
  • 1 × Bluetooth (lze snadno doplnit)
  • 1 × Antivandal power-on tlačítko

Terminál je v robustní krabici z 1 mm ohýbaného plechu, což zaručuje výbornou mechanickou odolnost pro zákazníkem požadované prostředí. Na zadní straně jsou otvory pro připevnění na standardní VESA držák.

Terminály jsme u nás vyrobili, otestovali Raspberry Pi, PoE napájení, displej i ostatní periferie a zákazník tak dostal zařízení, která byla připravená pro nahrání vlastního softwaru.

Měli byste zájem o tento nebo podobný terminál? Rádi i pro Vás vyrobíme elektroniku na zakázku, ať už je to drobnost nebo rozsáhlý systém. Neváhejte nás nezávazně kontaktovat - rádi Vám poradíme s výběrem ideálního řešení.

Vytvořeno22.08.2017
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení