Rozšíření MQTT pro PiiGAB 900

Toto rozšíření pro PiiGAB 900 umožňuje využití standardu MQTT v rámci správy nemovitostí.více informací
4 090,00 Kč bez DPH 4 948,90 Kč s DPH
Není skladem
Osobně v Praze:na dotazPřepravní společností:nejpozději na dotaz
Objednací kódPI-900/MQTTZáruka24 měsícůZemě původuSEVýrobcePiiGAB

Se softwarovým rozšířením MQTT pro M-Bus bránu PiiGAB 900 lze snadno a efektivně odesílat data z měřičů a senzorů do IoT hubu prostřednictvím libovolného MQTT brokera. Díky MQTT je Integrace se stávající infrastrukturou IoT snadná a bezproblémová.

MQTT je zavedený standard podporovaný širokou škálou zařízení a platforem, známý je spolehlivostí a schopností řešit problémy s připojením. Umožňuje odesílání zpráv ve velmi malých a efektivních paketech Zprávy jsou odesílány s hlavičkou, kterou si klienti mohou „předplatit“, což umožňuje rychlé a plynulé třídění. Tím je zajištěno správné párování zprávy a cíle. Pokud zařízení ztratí spojení s brokerem, zprávy jsou uloženy a odeslány po obnovení spojení.

S modelem Publish-Subscribe MQTT je usnadněna komunikace v reálném čase, to znamená, že data z měřiče jsou odesílána okamžitě vybranému brokerovi MQTT. Toto je ideální pro situace, kdy jsou data z měřičů využívána pro rychlé přehledy nebo měření v rámci správy nemovitostí.

S tímto rozšířením se v konfiguraci brány PiiGAB 900 objeví položky pro konfiguraci MQTT

Tento produkt je samostatně neprodejný.

 

Uživatelský příklad využití MQTT rozšíření pro PiiGAB 900

WEBVyrobcePiiGAB

cteni mbus meridel pres modbus.pdfDatasheet 

Základní a technické informace o možnostech využití MQTT rozšíření pro bránu PiiGAB 900 včetně uživatelského příkladu. V angličtině.

Velikost souboru: 0,5 MB

Datum: 19.04.2024

Stáhnout

PopisKe staženíPříslušenství
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení