SW232: Rozbočovač linky RS232 na 8 portů

2 900,00 Kč 3 509,00 Kč s DPH
Osobně v Praze:ihnedPřepravní společností:úterý 27.10.

Osminásobný rozbočovač sériovho portu RS232. Data z hlavní linky jsou předávána beze změny současně do všech osmi RS232. Umožňuje připojení více zařízení na jednu linku RS232. Určen pro zařízení s vlastní adresací. Není nutné žádné nastavení, velmi jednoduché použití.

Pro přenos dat v systémech malé automatizace je běžně využívána sériová linka RS232. Protože však běžný počítač PC má sotva jeden sériový port, může být potřeba zařízení umožňující programově řízené přepínání sériové linky RS232.

Přepínač SW232 je určen pro komunikaci mezi počítačem a inteligentními zařízeními. "Inteligencí" je zde myšlena adresovatelnost jednotlivých zařízení. Přitom se předpokládá, že celý systém pracuje v dotazovacím režimu.

Řídící počítač vyšle dotaz (instrukci), která je přes přepínač SW232 distribuována všem připojeným zařízením. Odpovědět může pouze jedno zařízení (většinou to, které rozpoznalo svoji adresu). Přepínačem SW232 procházejí všechna data beze změny a bez prodlevy, nepotřebuje ani žádné nastavení. Přenášeny jsou signály RxD a TxD, všechny toky dat jsou signalizovány kontrolkami.

Součástí dodávky je plastová páčka pro snadnou manipulaci s připojovacími svorkami (svorky je případně možné ovládat i plochým šroubovákem).

WEBVyrobcePapouch.com