SX Virtual Link pro moduly Silex

SX-Virtual Link je nástroj pro vyhledávání a správu USB zařízení připojených k modulům (serverům USB zařízení) Silex. Software umožňuje napodobit připojení USB na počítači a USB zařízení jako jsou tiskárna, disková jednotka apod. tak vypadají, jako by byly připojeny přímo. Toto řešení tak usnadňuje připojení a sdílení USB zařízení v síti.

USB zařízení jako inkoustové tiskárny, multifunkční zařízení, tiskárny, skenery, digitální fotoaparáty, USB paměti, čtečky karet, pevné disky, CD/DVD/MO/diskové mechaniky, ale také exotická zařízení jako mixpulty Yamaha (01v96, DM1000, DM2000). Podporovány jsou USB meteostanice, USB šicí stroje nebo USB měřící zařízení.

Zařízení, která používají izochronní datový tok, jako jsou webové kamery, zvukové nebo televizní karty, jsou podporována pouze zařízeními DS-510, DS-520AN, DS-600 nebo novějšími. Některá z těchto zařízení nemusí fungovat korektně kvůli problémům s ovladači nebo zpožděním v síti.

Software je dostupný zdarma a to i jako tzv. „služba“ pro operační systém Windows, kterou je možné spouštět automaticky při startu operačního systému, případně manuálně uživatelem.

sx-virtual-link.zipSX Virtual Link pro Windows

SX Virtual Link - plný instalační balíček

Velikost souboru: 15,5 MB

Datum: 10.01.2023

Stáhnout

sx-virtual-link.zipSX Virtual Link jako služba pro Windows

SX Virtual Link v podobě služby spouštěné při startu OS Windows, automaticky, případně manuálně uživatelem.

Velikost souboru: 3 MB

Datum: 21.01.2022

Stáhnout

SX Virtual Link pro Macintosh

SX Virtual Link - instalační balíček pro macOS vč. verze 10.14 Mojave

Velikost souboru: 80 MB

Stáhnout

Vytvořeno11.01.2024
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení