TME PoE - Ethernetový teploměr s PoE

TME PoE je Ethernetový teploměr s napájením přímo z počítačové sítě. S tímto teploměrem odpadá nutnost mít v místě připojení teploměru napájecí zdroj. TME PoE vychází ze standardního IP teploměru TME ...více informací
TME PoE - Ethernetový teploměr s PoE
PHP aplikace: Hlavní strana (Aplikace je zdarma ke stažení.)
Součástí tohoto produktu je:
IP teploměr napájený z PoE
Prodej ukončen
Objednací kódTME_POE_1Záruka36 měsícůCelní kód90251900Hmotnost40 gZemě původuCZVýrobcePapouch.com
TME PoE - Ethernetový teploměr s PoE
PHP aplikace: Hlavní strana (Aplikace je zdarma ke stažení.)

TME PoE je Ethernetový teploměr s napájením přímo z počítačové sítě. S tímto teploměrem odpadá nutnost mít v místě připojení teploměru napájecí zdroj. TME PoE vychází ze standardního IP teploměru TME - kromě způsobu napájení a odlišného provedení hardwaru jsou vlastnosti obou teploměrů shodné.

TME PoE v našem sortimentu nahrazuje Papago 2TH ETH, které za nižší cenu nabízí možnost připojení dvou senzorů a má samozřejmě i PoE napájení.

Tento produkt je pouze samostatná elektronika BEZ SNÍMAČE. Bez snímače není TME PoE použitelné!
Snímač teploty si můžete vybrat jako samostatný produkt na záložce Příslušenství (nebo v kategorii Snímače teploty a vlhkosti).

Vlastnosti

TME PoE má vlastnosti shodné s Ethernetovým teploměrem TME. Liší se pouze hardwarovým provedením (jiná velikost a odnímatelný senzor) a způsobem napájení. TME PoE je napájeno přímo z počítačové sítě prostřednictvím speciálního switche s PoE (standard IEEE802.3af).

Co je to PoE?

PoE (Power over Ethernet) je způsob napájení zařízení po ethernetovém kabelu, bez potřeby přivést k zařízení napájení z externího zdroje.

Díky PoE se zjednodušuje kabelová infrastruktura. Není třeba rozvádět po budově nebo jiné lokalitě různé typy kabelů. Stačí rozvést pouze kabeláž pro počítačovou síť. Zařízení jsou pak napájena přímo z ní.

K tomu, aby zařízení napájená přes PoE fungovala, musí být připojená k síťovému prvku s podporou PoE. Lze použít kterýkoli switch, router, apod, který umí PoE standardu IEEE802.3af.

Díky PoE se tedy jednak ušetří za napájecí zdroje nebo za dodatečný rozvod napájení, a jednak se daleko snadněji řeší záložní napájení pro zařízení. Stačí pouze zálohovat centrální síťové rozbočovače. Na druhou stranu PoE představuje vyšší náklady na centrální síťové prvky (switche), protože switche s podporou PoE jsou většinou ve vyšší cenové hladině než "obyčejné" switche bez PoE.

WEBVyrobcePapouch.com

tme.pdfDokumentace teploměru

Kompletní popis teploměrů TME a TME PoE v.1.88

Velikost souboru: 1,77 MB

Datum: 28.03.2012

Stáhnout

php-web.zipPHP aplikace s grafy pro měření teploty a vlhkosti

Webová aplikace pro on-line zobrazení grafů a statistik z teplot a vlhkostí naměřených inteligentními senzory TME a TH2E. Zaznamenává denní nebo měsíční průměry, mezní hodnoty, srovnání, apod. Autorem aplikace je pan Michal Ševčík. Vše je ke stažení zdarma včetně zdrojových kódů pro PHP a MySQL.
On-line ukázka: www.roudnice.eu
Stránka projektu na GitHubu: github.com/MultiTricker/TMEP
Aktuální verze: 8.1

Velikost souboru: 352,04 kB

Datum: 18.01.2017

Stáhnout

papouch-gadget.gadgetMiniaplikace pro Windows - Gadget

Windows umožňují přidávat na plochu miniaplikace (Gadgety). Mezi své oblíbené gadgety můžete zařadit také tuto aplikaci, která umí zobrazovat teplotu naměřenou teploměry TME a TME PoE nebo teplotu, vlhkost a rosný bod z TH2E. Nemáte TME a chcete si Gadget vyzkoušet? Nainstalujte si jej a můžete sledovat teplotu měřenou naším teploměrem TME umístěným u nás na Zahradním Městě v Praze. (Více informací najdete na domovské stránce gadgetu. Včetně návodu jak gadget nainstalovat do Windows 8 a 10!)
Aktuální verze Gadgetu: 2.7

Velikost souboru: 66,13 kB

Datum: 10.10.2016

Stáhnout

tme_demo.ziptme_demo.zip

Ukázkový software pro práci s čidlem včetně kompletních komentovaných zdrojových kódů v Delphi.

Velikost souboru: 323,03 kB

Datum: 31.10.2011

Stáhnout

tme-example.net.ziptme-example.net.zip

Jednoduchá ukázka zpracování teploty z TME pro .NET. Součástí jsou zdrojové kódy i zkompilovaná aplikace. Slouží jako praktická ukázka komunikace s TME v prostřední .NETu.

Velikost souboru: 22,11 kB

Datum: 31.10.2011

Stáhnout

tmx_haldriver.ziptmx_haldriver.zip

Driver pro práci s teploměry TME, TM a TMU. DLL knihovna je k dispozici včetně zdrojového kódu v C#.NET, stručné nápovědy a příkladu použítí v jednoduché aplikaci.

Velikost souboru: 71,16 kB

Datum: 31.10.2011

Stáhnout

tme_mib.ziptme_mib.zip

SNMP MIB tabulky pro TME.

Velikost souboru: 1,22 kB

Datum: 31.10.2011

Stáhnout

tmconsole.ziptmconsole.zip

Konzolová aplikace pro teploměry - domovská stránka aplikace

Velikost souboru: 319,99 kB

Datum: 14.09.2010

Stáhnout

Další položky ke stažení:

  • Ethernet Configurator: Ethernet configurator je univerzální konfigurační software pro Ethernetová zařízení společnosti Papouch s.r.o. Umožňuje nastavit základní síťové parametry i pro zařízení s jiným síťovým rozsahem než je rozsah sítě, do které je zařízení připojeno.
  • Wix: Software k měření, řízení, ukládání, vyhodnocení a zobrazení hodnot ze zařízení společnosti Papouch s.r.o. (nebo i jiných zařízení s protokolem MODBUS).
TME PoE - Ethernetový teploměr s PoETME PoE - Ethernetový teploměr s PoE
PHP aplikace: Hlavní strana (Aplikace je zdarma ke stažení.)PHP aplikace: Hlavní strana (Aplikace je zdarma ke stažení.)
PopisKe staženíObrázkyPříslušenství
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení