USB2CAN - převodník USB na CAN

2 700,00 Kč 3 267,00 Kč s DPH
Osobně v Praze:pondělí 25.10.Přepravní společností:nejpozději úterý 26.10.

Převodník USB na CAN. Převodník má podporu pro 11bitové i 29bitové identifikátory a maximální komunikační rychlost 1MBaud. K dispozici i API pro vývoj vlastních aplikací a diagnostický SW. HighSpeed i LowSpeed varianta.

Posláním adaptéru USB2CAN je nabídnout kvalitní a levný adaptér pro připojení sběrnice CAN k PC. Při jeho prodeji byla zvolena poněkud jiná filozofie, než je pro tato zařízení běžná. U konkurencí nabízených CAN bus adaptérů dostanete společně s adaptérem API. SW pro monitorování sběrnice, analýzu a generování dat je nutno zakoupit zvlášť. Drtivá většina vývojářů pak začne vyvíjet nejprve vlastní SW pro základní CAN komunikaci a monitoring, místo toho, aby se věnovala svůj čas vývoji cílového zařízení. S adaptérem USB2CAN je proto dodáván zdarma diagnostický SW, který poskytuje širokou škálu nástrojů pro záznam, analýzu a generování CAN zpráv.

API pro vývoj aplikací je v současné době dostupné za příznivou cenu pro platformu Windows (Visual Studio, Borland Builder) a v blízké budoucnosti bude k dispozici i pro Linux. API podporuje současnou práci s několika adaptéry na jednom PC.

USB2CAN je dodáván ve variantách low-speed CAN a high-speed CAN. Jako CAN řadič sběrnice je použit známý obvod SJA1000 od firmy Philips. Řídící mikroprocesor obsahuje bootloader, který dovoluje provádět update firmware, případně zavádět specializovaný firmware podle požadavků zákazníka.

Odkazy

Další informace o převodníku USB na rozhraní CAN naleznete na stránkách výrobce: www.canlab.cz.