USB2CAN Triple: Převodník USB na CAN, 3 rozhraní

Převodník je ideální pro případ, je-li potřeba číst více CAN sběrnic zároveň nebo CAN FD. Obsahuje 3× CAN rozhraní, kdy jeden z těchto portů (port 3) je kompatibilní s novou verzí CANu s označením CAN...více informací
4 300,00 Kč bez DPH 5 203,00 Kč s DPH
Skladem více než 5 ks
Osobně v Praze:zítraPřepravní společností:nejpozději středa 26.6.
Objednací kódUSB2CAN_TRZáruka24 měsícůCelní kód85176200

Převodník je ideální pro případ, je-li potřeba číst více CAN sběrnic zároveň nebo CAN FD. Obsahuje 3× CAN rozhraní, kdy jeden z těchto portů (port 3) je kompatibilní s novou verzí CANu s označením CAN FD. Dva porty (1 a 2) jsou pak typu high speed. Podporován je jak ISO tak nonISO režim a rychlost datové části až 8 Mbitů.

USB2CAN Triple je vybaven vícenásobným DIP přepínačem, který zjednodušuje aktivaci/deaktivaci zakončovacího odporu 120 Ω, není tak již nutné převodník otevírat a aktivovat zakončovací odpor propojkou uvnitř. Konektor DSUB-9 byl nahrazen zasouvací svorkovnicí s roztečí 3,5 mm. Součástí dodávky je i sada nasouvacích svorek v provedení se šroubky. Použít lze i svorky s mechanismem push-in. Převodník je vybaven také digitálním vstupem Marker a funkcí Fault injector, která dovoluje přepnout CAN port 2 převodníku do režimu, kdy je možné vkládat na CAN dominantní úroveň a komunikaci na CAN sběrnici narušit.

Kromě tří CAN bus rozhraní obsahuje převodník i digitální vstup oddělený optočlenem s funkcí trigger/marker. Aktivace/deaktivace tohoto vstupu je ukládána do logu dat v SW PP2CAN, případně je ji možné zpracovat s použitím X2CAN API. Firmware dovoluje aktivovat funkci timestamp (časových značek u přijatých zpráv) s rozlišením 1 mikrosekunda.

Ukázka práce s převodníkem USB2CAN na mobilním telefonu s OS Android.

Odkazy

Převodník je integrován do X2CAN API , začlenění nového převodníku do uživatelské aplikace tak je při použití rámců CAN 2.0 relativně snadné. Při použití společně s rámci CAN FD je však náročnější. Více o CAN FD a softwaru PP2CAN najdete na stránkách výrobce www.canlab.cz.

Pro převodník jsou dostupné i zdrojové kódy na GitHub s návodem, jak zprovoznit převodník pomocí rozhraní SocketCAN pod Linuxem. Následně je pak možné používat SW jako CANdevStudio a další SW, který podporuje práci přes rozhraní SocketCAN.

pp2can_demo.zipPP2CAN software

Diagnostický software PP2CAN. Obsahuje mnoho nástrojů pro práci s CAN sběrnicí, dekódování dat a hacking CAN sběrnice.
Doporučení autora: Před instalací nové verze je nutno předchozí verzi odinstalovat. Aktuální změny najdete v changelogu.

Velikost souboru: 53 MB

Datum: 26.05.2024

Stáhnout

Aplikace USB2CAN pro os Android

sw-pp2can.pdfDokumentace SW PP2CAN

Velikost souboru: 1,75 MB

Datum: 13.09.2018

Stáhnout

struktura-usb-komunikace-1-3.pdfSkriptovací jazyk pro prostředí PP2CAN

Velikost souboru: 0,5 MB

Datum: 21.04.2011

Stáhnout

x2can-api.pdfDokumentace X2CAN API

Velikost souboru: 265,84 kB

Datum: 13.09.2018

Stáhnout

struktura-usb-komunikace-1-3-.pdfStruktura USB komunikace

Velikost souboru: 142,97 kB

Datum: 03.10.2018

Stáhnout

hw sync u převodniku usb2canPráce s funkcí HW Sync u převodníku USB2CAN Triple

Velikost souboru: 100 kB

Datum: 07.07.2021

Stáhnout

PopisKe staženíPříslušenstvíAlternativy
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení