Wie232: Převodník Wiegand na RS232

2 910,00 Kč 3 521,10 Kč s DPH
Osobně v Praze:zítraPřepravní společností:nejpozději pondělí 22.8.
K Wie232 lze připojit RFID čtečku a klávesnici JA-80H

Wiegand je standardní rozhraní, kterým komunikují čtečky bezkontaktních karet. Wie232 umožňuje rozhraní Wiegand převést na standardní sériový port RS232. Běžné bezkontaktní čtečky karet tak lze snadno připojit k počítači PC nebo k jinému systému.

Wie232 převádí protokoly Wiegand na sériový port (RS232, COM port). Výstupem z Wie232 je číslo přiložené karty jako čistý text v ASCII formátu nebo binární vyjádření čísla karty. To umožňuje snadno zpracovat číslo karty dalším softwarem na PC nebo v jiném systému.

Novinkou je možnost komunikovat s převodníkem protokolem Spinel nebo Modbus RTU. V dokumentaci je podrobně popsán způsob volby režimu činnosti. Kromě toho umí WIE232 podobně jako dříve jen WIE485 také protokol Wiegand generovat. Lze tak například emulovat bezkontaktní čtečku s protokolem Wiegand.

Modul Wie232 zpracovává data v protokolech Wiegand 26, 30, 32, 34, 40 nebo 42. Wie232 umí také komunikovat se standardní RFID čtečkou s klávesnicí JA-80H. (Další varianty protokolu Wiegand přidáme na přání.) Typ protokolu Wiegand se konfiguruje přepínačem na horní straně zařízení.

Na Wie232 je k dispozici také výstup pro napájení bezkontaktní čtečky. Pro napájení Wie232 i čtečky tak stačí použít jeden napájecí zdroj.

Použití a vlastnosti

  • Čtečky bezkontaktních karet s výstupním rozhraním Wiegand
  • Elektronické přístupové systémy
  • Převodník na RS232 pro venkovní klávesnici a čtečku RFID karet Jablotron JA-80H
  • Zabezpečovací systémy
  • Modernizace stávajících přístupových systémů
  • Napájecí rozsah od 8 do 30 V.

Co je rozhraní Wiegand?

Wiegand je standardní rozhraní, používané jako výstup ze čteček bezkontaktních karet. Komunikace je pouze jednosměrná - ze čtečky do připojeného zařízení (například Wie232). Fyzickou vrstvou Wiegandu jsou tři vodiče - GND, DATA0 a DATA1. Přenášená data se mírně liší v závislosti na typu protokolu Wiegand. Nejčastěji je možné se setkat s protokoly Wiegand 26 a Wiegand 30. Protokol je zabezpečen paritou. Výhodou rozhraní Wiegand je hlavně možnost připojení čtečky na poměrně velkou vzdálenost.

WEBVyrobcePapouch.com
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení