WieETH: Obousměrný převodník Wiegand - Ethernet

WieETH umožňuje převádět protokol Wiegand na Ethernetové rozhraní (obousměrně) a nebo přenést Wiegand přes Ethernet na větší vzdálenost.  Převodník umí pracovat s protokoly Wiegand libovolného typu o ...více informací
Součástí tohoto produktu je:
WieETH: Převodník Wiegand na Ethernet
K tomuto produktu získáte za zvýhodněnou cenu
Recyklační příspěvek, elektrozařízení do 0,5Kg
3 290,00 Kč bez DPH 3 980,90 Kč s DPH
Skladem méně než 3ks
Osobně v Praze:pondělí 25.10.Přepravní společností:nejpozději úterý 26.10.
Objednací kódWieETH_1Záruka36 měsícůCelní kód85176200Hmotnost124 gVýrobcePapouch.com

WieETH umožňuje převádět protokol Wiegand na Ethernetové rozhraní (obousměrně) a nebo přenést Wiegand přes Ethernet na větší vzdálenost.  Převodník umí pracovat s protokoly Wiegand libovolného typu o délce 1 až 64 bitů.

Použití

  • Bezkontaktní čtečky
  • Elektronické přístupové systémy
  • Zabezpečovací systémy
  • Modernizace stávajících přístupových systémů

Činnost

Převod Wiegandu na Ethernet: Převodník pomocí protokolu Spinel posílá čísla karet přiložených ke čtečce protokolem Spinel. Data jsou odesílána navázaným TCP spojením do nadřazeného systému. (Na základě jednoho z konfiguračních spínačů umí také odesílat číslo karty jako „surová“ data v ASCII.) Nadřazený systém si čte pomocí instrukcí protokolu Spinel naposledy přečtenou kartu.

Převod Ethernetu na Wiegand: Pomocí instrukce protokolu Spinel lze vygenerovat libovolný paket na rozhraní Wiegand.

Přenos Wiegandu přes Ethernet: Dva převodníky WieETH zapojené do počítačové sítě mohou fungovat tak, že přenášejí paket Wiegandu z jedné strany na druhou podobně, jako kdyby byl na stejnou vzdálenost natažen běžný vodič. WieETH na straně A, která čte karty, je nastaven jako převodník Wiegand – Ethernet (v režimu TCP klient), a na straně B jako Ethernet – Wiegand (v režimu TCP server).

WEBVyrobcePapouch.com

Dokumentace WieETH

Kompletní dokumentace převodníku Wiegand na Ethernet.

Velikost souboru: 0,7 MB

Datum: 23.8.2021

Stáhnout

Další položky ke stažení:

  • Ethernet Configurator: Ethernet configurator je univerzální konfigurační software pro Ethernetová zařízení společnosti Papouch s.r.o. Umožňuje nastavit základní síťové parametry i pro zařízení s jiným síťovým rozsahem než je rozsah sítě, do které je zařízení připojeno.
PopisKe staženíPříslušenství