1Gbps media konvertor MiniMc-Gigabit 40km

Miniaturní mediakonvertor Gigabitového Ethernetu: MiniMc Gigabit Při rozměrech menších než 9 cm x 5 cm je MiniMc nejmenším mediakonvertorem na trhu, který má obě datová připojení na stejné straně jedn...více informací
1Gbps media konvertor MiniMc-Gigabit
Giga-MiniMc
1Gbps media konvertor MiniMc-Gigabit
Prodej ukončen
KódBB_855-10732Záruka72 měsícůCelní kód85176200
Zobrazit více

Miniaturní mediakonvertor Gigabitového Ethernetu: MiniMc Gigabit Při rozměrech menších než 9 cm x 5 cm je MiniMc nejmenším mediakonvertorem na trhu, který má obě datová připojení na stejné straně jednotky za zlomek ceny alternativních řešení. MiniMc-Gigabit konvertuje kroucenou dvoulinku 1000Base-T na 1000Base-SX nebo 1000Base-LX optické vlákno na vzdálenost až 80 km.

MiniMc-Gigabit je dostupný pro multimódové a singlemódové vlákno stejně jako jednovláknové (single-strand), které dokáže zdvojnásobit kapacitu instalovaného vlákna. Všechny konvertory mají LED indikátory informující o stavu a funkci AutoCross, která automaticky vybírá mezi překříženým a přímým připojením podle toho, jaké zařízení je připojeno.

MiniMc-Gigabit používá univerzální externí zdroj se vstupním napětím 100 - 240 ±10% VAC a výstupním 5V DC. Lze ho také instalovat do racku IE-PowerTray/18, který obsáhne 18 konverzních jednotek na pouhých 1,5U.

Modely Single Strand podporují obousměrnou duplexní komunikaci po jediném SingleMode vlákně a dodáváme je ve variantách s dosahem 10km 15km, 40km a 60km na vyžádání. Tyto modely musí být vždy v páru 1310nm a 1490/1550nm.

Gigabit media konvertory můžeme také dodat ve vysoce odolné průmyslové verzi IE-Giga-MiniMc na vyžádání.

Specifikace:

  • Plug-and-play - nevyžaduje žádné nastavení
  • RJ45, SC nebo SFP konektory
  • Podpora IEEE 802.3 10Base-T / IEEE 802.3u 100Base-TX / IEEE 802.3ab 1000Base-T
  • Podpora IEEE 802.3z 1000Base-LX nebo SX optiky
  • MTU: Podporuje Jumbo Frames až do 10,000 bytů
  • Layer 2 packet switching, store and forward (forwarding rate: 1,488,096 pps for 1000 Mbps)
  • MDI/MDIX detekce kabelu
  • Statusové LED pro rychlou diagnostiku
  • Rozměry 2.11 x 4.57 x 8.51 cm
  • Hmotnost 317g
  • Napájení 5 VDC, 400mA (napájecí zdroj součástí dodávky)
  • Provozní teplota 0 °C až +50 °C
  • Provozní vlhkost 5% až 95% (nekondenzující)
Mutace obrazků;1029;1029

minimc-gigabit_1317ds.pdfDatasheet

Velikost souboru: 572,73 kB

Datum: 13.10.2017

Stáhnout

minimcgigabit-manual-web_0814.pdfUživatelský manuál

Velikost souboru: 209,71 kB

Datum: 13.10.2017

Stáhnout

Giga-MiniMcGiga-MiniMc
1Gbps media konvertor MiniMc-Gigabit
PopisKe staženíObrázky