Kalibrace čidel v akreditované laboratoři

Kalibrace teplotního čidla zařízení Papouch v akreditované laboratoři. Kalibrace bude provedena v pěti bodech teplotního rozsahu. Obsahuje vystavení certifikátu v českém jazyce pro jedno čidlo s kon...více informací
Součástí tohoto produktu je:
1 550,00 Kč bez DPH 1 875,50 Kč s DPH
Na objednávku
Osobně v Praze:na dotazPřepravní společností:nejpozději na dotaz
Objednací kódKAL_T5Záruka24 měsíců

Kalibrace teplotního čidla zařízení Papouch v akreditované laboratoři. Kalibrace bude provedena v pěti bodech teplotního rozsahu.

Obsahuje vystavení certifikátu v českém jazyce pro jedno čidlo s konkrétním sériovým číslem. Jedná se pouze o protokol, firmware zařízení nebude nijak upraven, nepřesnost čtení bude korigována na straně zákazníka.

Kalibraci je vhodné provádět 1x za rok u kombinovaného čidla vlhkosti a teploty a 1x za 2 roky u teplotního čidla, nebo dle platných legislativních předpisů.

Tato služba je dostupná pro tato zařízení:

Kalibrace bude provedena v pěti bodech teplotního rozsahu. Pro vyšší přesnost doporučujeme uvést měřený rozsah dle aplikace čidla. (např pokojová teplota 10°C - 35°C, venkovní teplota -20°C - 45°C atd...)

Pokud nebude tento rozsah specifikován v objednávce služby nebo zařízení budou měřící body stanoveny na -30°C, -10°C, 20°C, 50°C a 75°C.

Standardní doba dodání kalibrovaných čidel je 2 - 3 týdny.

Popis