Kalibrace teplotního/vlhkostního čidla v pěti bodech

Kalibrace teplotního a vlhkostního čidla zařízení Papouch v akreditované laboratoři. Kalibrace bude provedena v pěti bodech teplotního rozsahu a v pěti bodech vlhkostního rozsahu. Obsahuje vystavení...více informací
2 500,00 Kč bez DPH 3 025,00 Kč s DPH
Na objednávku
Osobně v Praze:na dotazPřepravní společností:nejpozději na dotaz
Objednací kódKAL_TH5Záruka24 měsíců

Kalibrace teplotního a vlhkostního čidla zařízení Papouch v akreditované laboratoři. Kalibrace bude provedena v pěti bodech teplotního rozsahu a v pěti bodech vlhkostního rozsahu.

Obsahuje vystavení certifikátu v českém jazyce pro jedno čidlo s konkrétním sériovým číslem. Jedná se pouze o protokol, firmware zařízení nebude nijak upraven, nepřesnost čtení bude korigována na straně zákazníka.

Kalibraci je vhodné provádět 1× za rok u kombinovaného čidla vlhkosti a teploty a 1× za 2 roky u teplotního čidla, nebo dle platných legislativních předpisů.

Tato služba je dostupná pro tato zařízení:

Kalibrace bude provedena v pěti bodech teplotního rozsahu a v pěti bodech vlhkostního rozsahu. Pro vyšší přesnost doporučujeme uvést měřený rozsah dle aplikace čidla. (např pokojová teplota 10 °C až 35 °C, venkovní teplota -20 °C až 45 °C atd...)

Pokud nebude tento rozsah specifikován v objednávce služby nebo zařízení, budou měřící body stanoveny na -30 °C, -10 °C, 20 °C, 50 °C a 75 °C; 15 %, 30 %, 45 %, 60 %, a 80 %  RH. Kalibrace vlhkosti je možná od 10 %  RH.

Standardní doba dodání kalibrovaných čidel je 2-3 týdny.

Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení