Kalibrace teplotního čidla v pěti bodech

Kalibrace teplotního čidla zařízení Papouch v akreditované laboratoři. Kalibrace bude provedena v pěti bodech teplotního rozsahu. Obsahuje vystavení certifikátu v českém jazyce pro jedno čidlo s kon...více informací
1 460,00 Kč bez DPH 1 766,60 Kč s DPH
Na objednávku
Osobně v Praze:na dotazPřepravní společností:nejpozději na dotaz
Objednací kódKAL_T5Záruka24 měsíců

Kalibrace teplotního čidla zařízení Papouch v akreditované laboratoři. Kalibrace bude provedena v pěti bodech teplotního rozsahu.

Obsahuje vystavení certifikátu v českém jazyce pro jedno čidlo s konkrétním sériovým číslem. Jedná se pouze o protokol, firmware zařízení nebude nijak upraven, nepřesnost čtení bude korigována na straně zákazníka.

Kalibraci je vhodné provádět 1× za rok u kombinovaného čidla vlhkosti a teploty a 1× za 2 roky u teplotního čidla, nebo dle platných legislativních předpisů.

Tato služba je dostupná pro tato zařízení:

Kalibrace bude provedena v pěti bodech teplotního rozsahu. Pro vyšší přesnost doporučujeme uvést měřený rozsah dle aplikace čidla. (např pokojová teplota 10 °C až 35 °C, venkovní teplota -20 °C až 45 °C atd...)

Pokud nebude tento rozsah specifikován v objednávce služby nebo zařízení, budou měřící body stanoveny na -30 °C, -10 °C, 20 °C, 50 °C a 75°C.

Standardní doba dodání kalibrovaných čidel je 2-3 týdny.

Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení