Kalibrace teplotního čidla ve třech bodech

Kalibrace teplotního čidla zařízení Papouch v akreditované laboratoři. Kalibrace bude provedena ve třech bodech teplotního rozsahu. Obsahuje vystavení certifikátu v českém jazyce pro jedno čidlo s k...více informací
1 030,00 Kč bez DPH 1 246,30 Kč s DPH
Na objednávku
Osobně v Praze:na dotazPřepravní společností:nejpozději na dotaz
Objednací kódKAL_T3Záruka24 měsíců

Kalibrace teplotního čidla zařízení Papouch v akreditované laboratoři. Kalibrace bude provedena ve třech bodech teplotního rozsahu.

Obsahuje vystavení certifikátu v českém jazyce pro jedno čidlo s konkrétním sériovým číslem. Jedná se pouze o protokol, firmware zařízení nebude nijak upraven, nepřesnost čtení bude korigována na straně zákazníka.

Kalibraci je vhodné provádět 1× za rok u kombinovaného čidla vlhkosti a teploty a 1× za 2 roky u teplotního čidla, nebo dle platných legislativních předpisů.

Tato služba je dostupná pro tato zařízení:

Kalibrace bude provedena ve třech bodech teplotního rozsahu. Pro vyšší přesnost doporučujeme uvést měřený rozsah dle aplikace čidla. (např pokojová teplota 10 °C až 35 °C, venkovní teplota -20 °C až 45 °C atd...)

Pokud nebude tento rozsah specifikován v objednávce služby nebo zařízení, budou měřící body stanoveny na -10 °C, 20 °C a 75 °C.

Standardní doba dodání kalibrovaných čidel je 2-3 týdny.

Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení