Nezasílat Českou poštou

nezasílat poštouPokud je to možné, prosíme nezasílejte nám zásilky Českou poštou. Dlouhodobě je na naší adrese tento přepravce nespolehlivý, pokud jde o termíny doručení zásilek. Stává se také, že Česká pošta vrací zásilky jako nedoručitelné i přesto, že máme po celou pracovní dobu nepřetržitě dostupnou recepci. Zpracováváme desítky zásilek denně, a proto můžeme statisticky označit doručování zásilek Českou poštou jako nejméně spolehlivé.

Doporučujeme použít kteroukoliv jinou přepravní službu, která je pro Vás snadno dostupná. Pro příklad uvádíme některé přepravní společnosti, které k nám vozí zásilky bez problémů: DPD, PPL, Geis, FedEx, DHL, In time, atd.

Pokud z nějakého důvodu musíte využít služeb České pošty, doporučujeme objednat přepravu, která zahrnuje sledování zásilky. Jakmile v systému sledování zásilek uvidíte adresát nezastižen nebo podobné sdělení, doporučujeme urgovat dodání z Vaší strany, protože jste objednatelem přepravy.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení