Nové přepěťové ochrany v sortimentu Papouch.com

05.06.2024Všechny novinky

Přepěťové ochrany slouží k ochraně zařízení před poškozením vlivem přepětí vstupujícího do zařízení přes napájecí nebo komunikační vodiče. K použití s našimi zařízeními doporučujeme použít nově zařazené přepěťové ochrany především pro signálové a telekomunikační linky, datové vedení a rozhraní RS485. Kompletní nabídku přepěťových ochran naleznete v příslušné kategorii.

Novinky v sortimentu

BDM-006-V/1-FR1

Přepěťová ochrana BDM-006 najde využití zejména při vedení sběrnice RS485 mimo budovy, tedy v prostředí, které není zabezpečeno před účinky přepětí LEMP. Doporučujeme použití ochrany před chráněné zařízení a zařízení s RS485.

DP-0XX-V/1-F16

Přepěťová ochrana DP-0XX-V/1-F16 pro univerzální použití k ochraně elektrických a elektronických zařízení nízkého napětí proti pulsnímu přepětí. Pro signálové a telekomunikační linky, datové vedení a pro napájecí obvody až do jmenovitého napětí 12 , 24 nebo 48 V.

Nové přepěťové ochrany v sortimentu Papouch.com
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení