ProConv: Konvertor protokolů - datový procesor

Funkcí zařízení je konverze, úprava nebo změna protokolů sériových linek RS232 nebo RS485/RS422. ProConv jde použít také jako buffer (vyrovnávací paměť) pro zařízení, která nekomunikují stejnou rychlo...více informací
Součástí tohoto produktu je:
3 900,00 Kč bez DPH 4 719,00 Kč s DPH
Obvykle 1-2 týdny
Osobně v Praze:na dotazPřepravní společností:nejpozději na dotaz
Objednací kódPROCONV_485-485Záruka36 měsícůCelní kód85176200Hmotnost74 gZemě původuCZVýrobcePapouch.com

Funkcí zařízení je konverze, úprava nebo změna protokolů sériových linek RS232 nebo RS485/RS422. ProConv jde použít také jako buffer (vyrovnávací paměť) pro zařízení, která nekomunikují stejnou rychlostí. Vnitřní program modulu upravíme přesně pro Vaši aplikaci.

Vlastnosti datového procesoru

 • ProConv = Protocol converter, tedy převodník protokolů
 • Univerzální zařízení pro změnu protokolu sériové komunikace (změna typu protokolu, rychlosti, parity, typu linky, sériový buffer dat, ...)
 • Typické použití je převod protokolu speciálního zařízení na Modbus RTU.
 • Možnost propojení dvou vzájemně nekompatibilních zařízení
 • Dvě sériové linky: Každá volitelně jako RS232 nebo RS485/422
 • Typ komunikačních linek nelze uživatelsky změnit (kromě RS485/RS422)
 • Paměť RAM 32 až 128 kB, využitelná jako buffer pro komunikaci dvou zařízení s různou rychlostí přenosu dat nebo jako malý prostor pro ukládání dat
 • Pro interní program modulu je k dispozici 128kB paměti FLASH a 8kB interní paměti RAM
 • Případná konfigurace rychlostí, protokolů apod. probíhá přes USB rozhraní (mini USB)
 • Možnost instalace na lištu DIN 35 mm

Varianty ProConvu

 1. Standardní firmware: Dvě vyrovnávací paměti 16 kB, 2x kompletní linka RS232/RS485/RS422 (podle objednané varianty), nastavení libovolných parametrů na každém portu zvlášť. Vlastnosti firmwaru jsou uvedené v dokumentaci v sekci Ke stažení. Do poznámky v objednávce prosíme uveďte "standardní firmware".
 2. Zákaznický firmware: Za zakázku podle konkrétní aplikace - předzpracování dat, řízení toku a podobně. Kontaktujte nás a sdělte nám prosíme bližší informace o tom, jaké protokoly potřebujete převádět. Dejte nám vědět i pokud přesně nevíte - poradíme Vám jak zjistit podrobnosti, které potřebujeme vědět.

Příklad použití převodníku protokolů

Na následujícím obrázku je příklad jednoho z mnoha možných použití ProConvu. ProConv umožňuje propojit dvě zařízení s rozdílnými komunikačními parametry: s rozdílnou rychlostí, komunikační linkou a nebo komunikačním protokolem.

Příklad použití datového procesoru ProConv

ProConv na obrázku převádí komunikaci specifickým protokolem na standardní průmyslový protokol Modbus RTU

WEBVyrobcePapouch.com

proconv.pdfDokumentace

Příklad katalogového listu převodníku s funkcí konvertoru dvou nekompatibilních sériových linek RS232. Používá se hlavně pro propojení dvou sériových linek s rozdílnou komunikační rychlostí. Popsaná verze firmwaru je k dispozici pro okamžité objednání. Pokud potřebujete specifický převod protokolů, zašlete nám bližší podrobnosti o převáděných protokolech.

Velikost souboru: 553 kB

Datum: 28.06.2021

Stáhnout

PopisKe staženíPříslušenství
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení