Elektronická šatna - dohled šatních skříněk

Systém centrální správy objektu se šatními skříňkami. Vyvinuli jsme elektroniku, která sleduje celkem až 600 skříněk a umožňuje uživatelům přístup do skříněk pomocí kontaktních čipů.

Systém je centrálně řízen pomocí nadřazeného počítače přes Ethernet, ale je na základě nastavení schopen pracovat autonomně off-line bez nadřízeného systému.

Systém elektronické šatny je modulární a lze jej přizpůsobit pro různý počet skříněk. Je schopen spravovat až 600 skříněk, včetně kontroly vstupu do objektu se šatními skříňkami. Každá skříňka má vlastní elektronický zámek a čtečku digitálního čipu pro autorizaci uživatele.

Ztráta čipu není problém, skříňku může otevřít také správce systému a ztracený čip smazat z databáze. Využití práv správce k otevírání skříněk lze na přání sledovat pro pozdější vyhodnocení oprávněnosti použití.

Systém elektronické šatny je vhodný pro pracoviště, šatny sportovišť, objekty aquaparků apod.

Líbí se Vám šatní skříňky na zakázku?

Papouch s.r.o. dodává pro tento systém jen některé hardwarové komponenty. Pro kompletní dodávku se prosíme obraťte na firmu MIOM - www.miom.cz .

Vytvořeno19.07.2010
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení