Hrajete si s Raspberry Pi?

Máte rádi Raspberry a hodil by se Vám k němu nějaký hardware? Nechte starosti s hardwarem na nás - dodáme Vám hardware přesně podle Vašich požadavků a hraní se softwarem už necháme pro Vás.

V poslední době jsme pro několik zákazníků realizovali systémy postavené kolem oblíbeného modulu Raspberry Pi. Jde o malý jednodeskový počítač s operačním systémem Linux. To umožňuje uživatelům Linuxu naprogramovat si vlastní systém nebo řídicí jednotku a během času ji flexibilně upravovat podle aktuální potřeby.

Raspberry Pi pro automatizaci

Raspberry má jako GPIO rozhraní pouze pinové lišty a rozhraní I2C, což vyžaduje vývoj externí elektroniky s relé, a dalšími vstupními a výstupními obvody. Mezi periferie, které můžeme k Raspberry Pi připojit patří sériová rozhraní RS232 a RS485, analogové vstupy a výstupy, proudové smyčky, kontakty, silová relé, bezkontaktní čtečky, PWM výstupy pro ovládání LED světel, pásků apod. Možnosti jsou velice široké, záleží prakticky jen na Vaší fantazii.

Rádi i pro Vás dodáme hardware s periferiemi jaké budete potřebovat. Celé zařízení umíme dodat v hliníkové, kovové nebo plastové krabici přesně dle Vašich požadavků. Samozřejme může jít i jen o samostatnou desku elektroniky.

Do Raspberry Pi Vám můžeme připravit softwarové příklady ovládání periferií a pomoci Vám s oživením celého zařízení.

V galerii obrázků jsou příklady elektroniky, různých fází provedení zakázkových zařízení i fotografie samotného Raspberry Pi. Neváhejte nás kontaktovat s Vašimi požadavky na elektroniku s integrovaným Raspberry Pi nebo Raspberry Pi Compute Module.

V našem standardním sortimentu máme například ExtRaPi - rozšiřující desku pro Raspberry s pořádným napájecím zdrojem, galvanicky oddělenou RS485, apod.

Rádi i pro Vás vyrobíme elektroniku na zakázku, ať už je to drobnost nebo rozsáhlý systém. Neváhejte nás nezávazně kontaktovat - rádi Vám poradíme s výběrem ideálního řešení.

Vytvořeno02.04.2014
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení