Příklad integrace dat z PAPAGO Meteo do kamery AXIS

Průmyslová meteostanice PAPAGO Meteo umí měřit rychlost a směr větru, teplotu, vlhkost, rosný bod, atmosférický tlak i koncentraci oxidu uhličitého (CO2) a určena je pro připojení až tří senzorů současně. Ethernetová varianta meteostanice PAPAGO je v tomto příkladu využita jako zdroj dat zobrazovaných mikroaplikací (widget) pro kameru AXIS. Účelem je poskytovat informace o počasí žive v reálném čase jako grafické překrytí na otočné (PTZ) kameře.

PAPAGO Meteo ETH je připojeno konkrétně k síťové kameře PTZ AXIS P5655-E (dome provedení) prostřednictvím IP adresy. Meteorologická data shromážděná stanicí PAPAGO následně zpracovává aplikace CamScripter, která díky rozšiřujícímu widgetu CamOverlay tyto informace zobrazuje jako živý přenos s na míru vytvořeným grafickým překrytím.

 

Ukázka překrytí s pomocí widgetu CamOverlay a meteorologickými daty z modulu Papago METEO.

Aplikace doplněná o widget tak umožní snadno zpracovávat a živě zobrazovat lokálně shromážděná data o počasí s minimálními požadavky na hardware a software. Kamera AXIS, meteostanice od Papoucha a aplikace CamScripter s widget CamOverlay jsou vše, co je potřeba. Flexibilní, účelné a uživatelsky přívětivé řešení se zajímavým výsledkem.

Případovou studii, podrobnosti k realizaci a možnost zakoupení zmíněných hardware/software doplňků naleznete na camstreamer.com. PAPAGO Meteo pak přímo zde, na stránkách Papouch.com.

Vytvořeno06.03.2023
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení