Připojení ústředny Paradox k Ethernetu

Zabezpečovací ústředny Paradox jsou jedny z nejpoužívanějších zabezpečovacích ústředen. Ústředny Paradox je možné snadno připojit k počítačové síti Ethernet přes převodník Gnome TTL. V tomto návodu se dozvíte jak na to...

Jak připojit ústřednu Paradox k Ethernetu?

Ústředny Paradox mají na základní desce konektor Serial. Tento konektor slouží pro komunikaci s PC, upgrade firmwaru, apod. Konektor Serial stačí propojit s konektorem sériové linky na převodníku GNOME TTL. Takto připojíte Vaši ústřednu Paradox přímo k počítačové síti. Přístup k sériové lince doporučujeme zabezpečit jménem a heslem na webovém rozhraní převodníku, případně restrikcí přístupu k převodníku přímo na Vašem síťovém routeru. Celkové schéma propojení je na následujícím obrázku.

Jak připojit ústřednu Paradox k Ethernetu

Zapojení převodníku pro zabezpečovací ústředny Paradox

Převodník GNOME TTL je napájený přímo z elektroniky ústředny Paradox, takže není třeba instalovat další zdroj, apod. K převodníku Vám na přání dodáme také propojovací čtyřvodičový kabel.

Součástí dodávky převodníku je takzvaný Virtuální sériový port, který na Vašem PC vytvoří port, přes který může komunikovat standardní software k ústředně bez jakýchkoli úprav.

Jak převodník pro ústřednu Paradox objednat?

Více informací a možnost objednání převodníku pro ústřednu Paradox, najdete zde: Více o GNOME TTL...

Vytvořeno08.11.2011
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení