VESR921-ST

Převodníky sériového rozhraní na ethernetové optické rozhraní - mediakonvertory pro optickou síť. Sériové porty RS232, RS485 nebo RS422. Konfigurace přes web nebo Telnet. Napájení 10 až 48V. Př...více informací
VESR921-xx: Převodníky optiky na RS232/RS485/RS422
VESR921-xx: Převodníky optiky na RS232/RS485/RS422
Virtuální COM port - PC komunikuje se zařízeními jako kdyby byly připojeny k lokálnímu portu na PC
Direct IP - přímá komunikace se zařízeními po TCP nebo UDP datovém spojení
9 790,00 Kč bez DPH11 845,90 Kč s DPH
Není skladem
na dotazPřepravní společností:na dotazOsobně v Praze:
KódBB_VESR921-STZáruka36 měsícůCelní kód85176200
Zobrazit více

Převodníky sériového rozhraní na ethernetové optické rozhraní - mediakonvertory pro optickou síť. Sériové porty RS232, RS485 nebo RS422. Konfigurace přes web nebo Telnet. Napájení 10 až 48V.

  • Připojení zařízení se sériovým portem (RS232, RS485, RS422) přímo do Vaší počítačové sítě (optické nebo metalické vedení)
  • Direct IP - přímá komunikace se zařízeními po TCP nebo UDP datovém spojení (každý sériový port má vlastní datový port)
  • Virtuální COM port - PC komunikuje se zařízeními jako kdyby byly připojeny k lokálnímu portu na PC
  • Sériová komunikace přes Ethernet (také "sériový tunel") - dvě sériová zařízení mohou komunikovat přímo přes Vaši počítačovou síť

Jakékoli zařízení se sériovým portem lze snadno připojit přes mediakonvertory řady VESR přímo k počítačové síti. Díky tomu můžete i k zařízením se sériovým portem (RS232, RS485 nebo RS422) přistupovat odkudkoli z Vaší sítě on-line.

Jednoduchá instalace mediakonvertoru

  1. Všechny připojovací konektory jsou odnímatelné
  2. Tenké provedení šetří místo na liště DIN
  3. Jednoduchá konfigurace přes vestavěný webový server nebo Telnet
  4. Optické připojení k počítačové síti pro dokonalé odrušení a rozšiřitelnost

Příklady použití optického převodníku

  • Průmyslové řízení (PLC), pohony, procesní analyzátory
  • Stavební, komerční, bezpečnostní projekty - parkoviště, zabezpečovací a kamerové systémy
  • Řízení provozu - světla, systémy, kamery

Vlastnosti mediakonvertoru

  • Sériový port pro RS232, RS485, RS422 nastavitelný uživatelsky
  • Optické rozhraní Multi-mode nebo Single-mode (podle varianty)
  • Připojení optického rozhraní konektory MC nebo SC (podle varianty)
  • Varianta pro připojení přes Single-mode až na 40 nebo 80 km
  • Software pro Windows 2000, 2003 Server, 2008 Server, XP, Vista a 7 (vše 32 i 64 bit)
  • Konfigurace přes Web nebo přes Telnet
  • Rozsah pracovních teplot: -40 až 80 °C
  • Napájení 10 až 48 V DC
  • Certifikace NEMA TS2 pro dopravní aplikace

Vybrané technické parametry

  • RS232 rozhraní: TxD, RxD, RTS, CTS, DTR, DSR, DTD, GND
  • RS485: RxTx+ (A), RxTx- (B), GND
  • RS422: Tx+, Tx-, Rx+, Rx-, GND
  • Konektor sériového portu: D-SUB9M nebo odnímatelná svorkovnice
  • Maximální rychlost: 230,4 kBd
  • Typ optického rozhraní: Multi-mode nebo Single-mode
  • Vlnová délka: 1310 nebo 1510 nm
  • Optický kabel: 62,5/125 µm nebo 9/125 µm
  • Připojení optiky: SC nebo ST konektory
  • Maximální vzdálenost 2, 15, 40 nebo 80 km
  • Napájení: 10 až 48 V (max. 58 V)
  • Spotřeba: max. 6 W
  • Stupeň krytí: IP 30
  • Pracovní teplota: -40 až +80 °C
  • Síťové rozhraní: 10/100 Ethernet (IEEE 802.3, auto MDI/MDX)
  • Síťové protokoly: TCP, IPv4, UDP, ARP, HTTP, ICMP/PING, DHCP/BOOTP
Mutace obrazků;1029;1029;1029

bbelectronics-vesr-serial-server-manager.zipSoftware pro mediakonvertory VESR

Konfigurační software pro Windows, k nastavení všech parametrů mediakonvertorů řady VESR. Umožňuje vyhledat a nastavit převodníky připojené do Vaší sítě.

Velikost souboru: 13,99 MB

Datum: 15.04.2014

Stáhnout

vesr9xx-4010qsg.pdfQuick Start Guide

Rychlý návod, jak uvést převodník řady VESR do provozu (anglicky).

Velikost souboru: 714,35 kB

Datum: 15.04.2014

Stáhnout

vesr9xx-4210ds.pdfDataSheet

Katalogový list s parametry převodníků, objednávacími informacemi a výkresem (anglicky).

Velikost souboru: 177,37 kB

Datum: 15.04.2014

Stáhnout

vesr9xx-4210m.pdfManuál

Kompletní manuál převodníků řady VESR (anglicky).

Velikost souboru: 1,89 MB

Datum: 15.04.2014

Stáhnout

VESR921-xx: Převodníky optiky na RS232/RS485/RS422
Virtuální COM port - PC komunikuje se zařízeními jako kdyby byly připojeny k lokálnímu portu na PCVirtuální COM port - PC komunikuje se zařízeními jako kdyby byly připojeny k lokálnímu portu na PC
Direct IP - přímá komunikace se zařízeními po TCP nebo UDP datovém spojeníDirect IP - přímá komunikace se zařízeními po TCP nebo UDP datovém spojení
PopisKe staženíObrázky