Vývojový kit pro XPort

Vývojový kit pro ladění aplikací s modulem Lantronix XPort (XPort development kit). Vyvedeny sériové linky RS232 (DTE i DCE) a RS485. Větším odběratelům vestavných modulů XPort jsme připraveni posky...více informací
Prodej ukončen
Objednací kódXPORT_KITZáruka36 měsícůCelní kód85176200Hmotnost424 gZemě původuPHVýrobcePapouch.com

Vývojový kit pro ladění aplikací s modulem Lantronix XPort (XPort development kit). Vyvedeny sériové linky RS232 (DTE i DCE) a RS485.

Větším odběratelům vestavných modulů XPort jsme připraveni poskytnout výraznou slevu z ceny vývojového kitu.

Vývojový kit pro Lantronix XPort

Kit je tvořen deskou, na které je umístěn modul XPort, napájecí zdroj, budič linky RS232 či RS485, tlačítka a LED pro signalizaci stavu všech signálů a pokusné pájecí pole. V modulu je standardní software, kdy se XPort chová jako převodník rozhraní Ethernet na RS232. Důležitá je však technická podpora, je možné promluvit si s technikem, který XPort denně používá a důvěrně zná. Poskytujeme praktické rady z praxe, které umožní vyhnout se omylům v konstrukci. K dispozici je i nastavovací program, který je možné upravit dle požadavků.

Pokud si chcete do modulu XPort psát vlastní software, poskytneme Vám vývojové prostředí zdarma po podpisu smlouvy. Naopak, pokud se nechcete zabývat psaním složitějšího software, či vytvářením vnitřních webových stránek, rádi program napíšeme za Vás, přesně podle Vašeho přání. Jsme schopni Vám také vyrobit hotové zařízení včetně konfiguračního softwaru přesně podle vašich představ. Aplikacemi na přání se zabýváme od založení naší společnosti v roce 1990.

WEBVyrobcePapouch.com

xportkit.pdfxportkit.pdf

Katalogový list - Dokumentace k vývojovému kitu.

Velikost souboru: 828,19 kB

Datum: 17.02.2011

Stáhnout

PopisKe staženíPříslušenství
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení