Zakázková úprava elektroniky Quida

Pokud Vám nevyhovuje parametr nebo vlastnost některého našeho zařízení, není to žádný problém. Rádi pro Vás na zakázku zařízení upravíme, aby přesně odpovídalo Vaší situaci. V tomto článku se můžete podívat na příklad zakázkové úpravy elektroniky I/O modulu Quido.

Naše I/O moduly Quido mají na výstupech většinou osazena výkonová relé s přepínacími kontakty. V některých případech nejsou výkonové výstupy potřeba a postačí výstupy osazené tranzistory. Proto máme v nabídce I/O modul Quido RS 2/16 OC - ten má 16 výstupů osazených tranzistory s otevřeným kolektorem a dva vstupy pro kontakt.

Tranzistorové výstupy typu otevřený kolektor

Výstupy typu otevřený kolektor spínají zem a jsou ideální pro ovládání nejrůznějších technologií. Mnoho zařízení je připraveno přímo pro ovládání tímto typem výstupu. Výstupy typu otevřený kolektor se hodí například také pro ovládání signálních světel a kontrolek. Interní zapojení výstupy a způsob připojení zátěže je patrné z následujícího obrázku.

Příklad zapojení tranzistorového výstupu typu otevřený kolektor

Příklad zapojení tranzistorového výstupu typu otevřený kolektor

Úprava elektroniky pro Vás na míru - rozšíření o 8 vstupů

Jeden z našich zákazníků používá tato Quida pro ovládání technologií výtahů. Pro některé instalace by se mu ale více hodilo mít k dispozici 10 vstupů pro kontakt. Zadal si tedy u nás zakázkovou úpravu elektroniky. Požadavek byl na rozšíření o 8 vstupů a zachování současného konektoru pro kompatibilitu s předchozím typem.

Vyrobili jsme tedy na zakázku upravenou verzi Quida přesně podle těchto požadavků. Pro šestnáct výstupů a dva vstupy je použit původní konektor. Rozšiřujících osm vstupů je na samostatném konektoru. Veškeré ostatní funkce zůstaly zachovány, takže toto nové Quido lze umístit i na původních instalacích pouze přepojením stávajících konektorů.

Zakázková výroba elektroniky - rozšíření o osm vstupů

I/O modul Quido RS 2/16 OC rozšířený na zakázku o 8 vstupů

Pro nás jde jednoduchou úpravu, která ale velmi usnadní instalaci technologií našemu zákazníkovi.

Jde jen o jeden z mnoha příkladů zakázkových úprav nejen I/O modulů Quido. Rádi upravíme některé z našich zařízení i pro Vás, přesně podle toho jak potřebujete. Kontaktujte nás s Vašimi požadavky - vyrobíme přesně takové zařízení nebo elektroniku, jakou potřebujete.

Vytvořeno09.03.2012
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení