Novinky

10.12.2021
Používáte Spinel? Pracujete na implementaci a potřebujete rychle ověřit, jestli máte datový paket validní? Parser na téhle stránce se Vám bude určitě hodit. Připravili jsme pro Vás jednoduchý parser a validátor Spinelu, který v textu najde pakety Spinelu a přehledně je vypíše. Funguje také jako generátor paketu Spinelu. Není třeba nic instalovat - funguje online.
Online parser a generátor protokolu Spinel
30.04.2020
PLC Unitronics v naší nabídce jsou ucelenou řadou PLC, která najdou uplatnění v nejrůznějších aplikacích.
PLC se skutečnou i virtuální obrazovkou
24.04.2020
Papouch se dal během pandemie na zahradničení? Tak trochu ;-)
Vyšlechtěná malina od Papoucha
07.04.2020
Jak poznat, že máte dobře vyvětráno? Výborným ukazatelem je sledování koncentrace oxidu uhličitého (CO2). Navrhli jsme proto novou chytrou krabičku, která umí hlídat větrání za Vás.
Máte dobře vyvětráno? Měření koncentrace CO2
02.04.2020
Rádi byste automatizovali odečty energií i ve stávajících instalacích měřidel? Zkuste to s převodníky od profesionálů z Relay!
Automatizace odečtů energií
10.12.2019
S novým Papagem METEO budete mít přehled o rychlosti a směru větru, teplotě, vlhkosti, rosném bodu a koncentraci oxidu uhličitého. Díky napájení přes PoE stačí k Papagu přivést jediný kabel a máte spolehlivě zajištěnou komunikaci i napájení.
Měření rychlosti a směru větru s naší průmyslovou meteostanicí
29.11.2019
Máme novou řadu teploměrů TQS pro komunikační rozhraní RS485. Hlavními novinkami je rozsah napájení až do 36 V a ještě nižší spotřeba.
Nové teploměry TQS s napájením až 36V
21.10.2019
Pro průmyslové provozy, výrobní linky, ale i třeba sjezdovky a veřejná místa jsou určeny naše odolné LED segmentové displeje TDS ETH. Mají vysoké krytí IP65, automatické řízení jasu, komunikaci přes Ethernet, ... Podle nastavení umí automatické zobrazení času nebo teploty. Podle Vaší potřeby můžete zvolit čtyř nebo šestimístné provedení a výšku znaků 6 nebo 10 cm.
Velké průmyslové displeje s krytím IP65 a Ethernetem
30.09.2019
Máte v areálu budovu kam vede jen stará dvojlinka a potřebujete tam dostat počítačovou síť (Ethernet)? Pořiďte si EKI-1751-AE a během chvíle už můžete surfovat.
Počítačová síť po dvojlince? Jasně - s rychlostí až 100Mb!
19.09.2019
Jak přenést sériový port na větší vzdálenost? Třeba na pár kilometrů nebo jen do budovy naproti přes silnici? Není potřeba bagr a parta dělníků. Stačí si pořídit rádiový modem Adeunis ARF 868 a je vyřešeno za zlomek času i ceny.
Průmyslové rádiové modemy na 868 MHz
05.06.2019
Papago umí měřit další veličinu - koncentraci oxidu uhličitého CO2 s vysokou přesností ±25 ppm. Měření zajišťuje spolehlivý NDIR senzor. Kromě CO2 umí naše nové Papago TH CO2 ETH měřit také teplotu, vlhkost a rosný bod, má Ethernet, webové rozhraní, Modbus, XML, HTTP gety, atp. tak jak jste zvyklí.
Papago TH CO2 ETH: Měření koncentrace CO2 s vysokou přesností!
28.12.2018
LED displeje TDS s komunikačním rozhraním RS485 máme v novém jednotném designu, se čtyřmi nebo šesti segmentovkami, výškou znaků 6 nebo 10 cm, vysokým krytím IP65, automatickou regulací jasu a matným displejem. Velice snadno je začleníte do Vašeho systému díky podrobné dokumentaci komunikačních protokolů Spinel a Modbus RTU a také knihovně a příkladům na Githubu. Stejně jako ostatní naše produkty Vám spolehlivě vydrží podstatně déle než je naše standardní záruka 3 roky.
Nové velké LED displeje se skvělým designem, krytím IP65 a RS485
30.10.2018
Máme tu první vlaštovku z řady Papago s mobilním GSM rozhraním! Stačí napájení a SIM karta a můžete měřit teplotu, vlhkost a rosný bod. Pomocí HTTP GETu Vám Papago pošle aktuální měření do Vašeho systému, takže měření můžete plně automatizovat.
Papago 2TH GSM: První Papago s mobilní sítí GSM
27.09.2018
Papouch se už od založení specializuje na vývoj průmyslové a speciální elektroniky. Námi navrhovaná zařízení si také sami vyrábíme, takže máme jistotu, že vše je kvalitní - jak součástky, tak i proces výroby. Výrobu jsme před časem vyčlenili do samostatné firmy Papouch Production. Nyní nabízíme naše výrobní kapacity i Vám. Rádi zajistíme výrobu elektroniky podle Vámi dodaných podkladů - od výroby, přes kompletaci, až po testování.
Papouch Production: Výroba elektroniky z Vašich podkladů
31.08.2018
Papago Reader je náš nový modul pro systémy řízení přístupu, identifikaci a kontrolu přítomnosti. Podle typu připojené čtečky rozumí bezkontaktním kartám a čipům (Mifare 1k, 4k, UltraLight, DesFire, iButton, apod.) používaným pro vchodové systémy, pro identifikaci obsluhy strojů nebo pro detekci přítomnosti oprávněné osoby u stroje. Umí pracovat jako autonomní jednotka nebo jako součást většího firemního systému. Rozumí si s různými čtečkami, takže není problém Reader integrovat do Vašeho současného systému.
Papago Reader: Čtečka karet a systém kontroly přístupu
31.07.2018
Máme další přírůstek v rodince I/O modulů Quido! Má 32 výstupů s otevřeným kolektorem, 4 vstupy pro kontakt, komunikuje přes Ethernet, váží 75 gramů a jmenuje se Quido ETH 4/32 OC. Pokud potřebujete ovládat například indikátory LED, automatizační prvky v inteligentních domech, apod. bude se Vám jistě líbit.
Quido ETH 4/32 OC: Spousta výstupů ovládaných přes Ethernet
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení